Процесор AMD Ryzen 7 Pinnacle Ridge 2700X BOX (YD270XBGAFBOX)
Відео 17Фото 3 |
AMD Ryzen 7 Pinnacle Ridge 2700X BOX |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Купити AMD Ryzen 7 Pinnacle Ridge 2700X BOX
Усі ціни 31 →Amd Ryzen 7 2700X (YD270XBGAFBOX) | 5 718 грн. |
Amd Ryzen 7 2700X (YD270XBGAFBOX) | 5 664 грн. |
Процессор amd (am4) Ryzen 7 2700x, Box, 8x3,7 GHz (Turbo Boost 4,3 GHz), l | 5 977 грн. |
Процесор AMD Ryzen 7 2700X (YD270XBGAFBOX) Box + Cooler YD270XBGAFBOX | 5 819 грн. |
AMD Ryzen 7 2700X YD270XBGAFBOX | 5 659 грн. |
0 0 4 13 |
Брав ryzen 2700x для ігор і моделювання. Відмінний проц для цих завдань, дуже потужний, до цього пк не було, були недорогі ноути, і різниця звичайно небо і земля. температури, гріється він звичайно знатно з боксовим кулером, до 82 в іграх, стрес тесті. Але по дизайну кулер топ, регульоване підсвічування ще й зону vrm охолоджує, не хочеться купувати інший. Тому вирішив що докуплю вентиляторів більше (зараз 3, 2 на видув, 1 на вдув), куплю або 2 140 мм на передню, або ноктуа 120 мм на задню, а той, що був раніше переставлю на передню. У результаті, дуже швидкий рендер, хороша продуктивність в іграх і осудна ціна на даний момент. Був вибір між 3600 і ним, не шкодую що вибрав 2700х, але потрібно враховувати ціна у мене була на них однакова, але якщо купувати 2700х то доведеться запаритися з охолодженням і купити хорошу материнку, тому вийде дорожче підсумковий пк ніж з 3600, для тих кого цікавлять тільки ігри краще купити 3600 або 10400f і вкласти більше у видюху. Продуктивність - космос!)) Гарний по дизайну боксовий кулер з регульованим підсвічуванням, також охолоджує vrm Гріється сильно, боксовий кулер не впорається, якщо корпус погано продувається. Кулер шумить на високих обертах. Вадим Рогач: користуюся AMD 2700X BOX менше місяця |
ціна піднялася... слава богу встиг до подорожчання для монтажу якраз ціна |
Холодний, взяв 3,8 (а більше на ньому і не потрібно) в легку практично не піднімаючи живлення. Працює у зв'язці з не найкращою пам'яттю, але пам'ять вдалося розігнати з 2666 на 3200. Мати теж не фонтан (відносно) Aorus X470 Ultra Gaming (інший 3,5 роки тому не було у продажу-розбирали). Обдуваю вежею від Ардвульфа Performa 10x (хоча непоганий був і кулерок). У завданнях стрімінгу, рендерінгу, роботи з відео та ін. справляється на ура. Нитки, що пишуть про високі температури-йдуть лісом [censored] на переплачених синявках.Працюю на 2х моніторах 60 і 144Гц. Середні показники FPS чудово задовольняють у роздільній здатності FullHD на 144 Гц моніці. Розчарували скиглики, які 3,5 роки тому кукарекали, що синявки краще, хоча топовий (позиційований, як стримерський) процесор від синіх смоктав бібу у всіх сенсах з жуйкою під кришкою. Вячеслав Соколов: користуюся AMD 2700 BOX більше року |
Містер Ікс
У даний момент 2700X є найшвидшим десктопним рішенням від AMD в поколінні Zen+ — у всякому разі, поки не вийде модель 2800X. Вже з коробки він здатний піднімати частоти одного ядра до 4,35 МГц, нехай і лише на материнських платах з чипсетом X470, і з хорошим охолодженням. Але враховуючи, що ці чипи встигли розігнати до 6 ГГц на рідкому азоті, потенціалу ще вистачає.
Гарячий хлопець
Оскільки базові частоти 2700Х зросли до 3,7 ГГц, TDP зріс і становить тепер 105 Вт, тому для розгону стокового кулера Wraith Prism з RGB-підсвічуванням вже не вистачить. Зате в розгоні процесор здатний скласти гідну конкуренцію Core i7-8700K, а можливість встановити його в старі чипсети на AM4 (після оновлення BIOS) робить придбання ще вигіднішим. Звично для основної лінійки процесорів Ryzen, 2700X не оснащується відеоядром, що варто віднести до мінусів.
Будь-яке завдання по плечу
Маючи 16 потоків в запасі, Ryzen 7 2700X підійде не тільки для геймерів-ентузіастів, але і стрімерам-професіоналам, і навіть працівникам відеомонтажних середовищ. Мультипотокова продуктивність цих процесорів рівних не має, хіба що ви на Threadripper заглядаєте.
Модификації AMD Ryzen 7 Pinnacle Ridge
Ціни на AMD Ryzen 7 Pinnacle Ridge |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 7 Pinnacle Ridge 2700 MAX BOX | від 5 185 грн. | 19 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Pinnacle Ridge 2700 OEM | від 7 542 грн. | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen 7 Pinnacle Ridge 2700 PRO OEM | від 4 701 грн. | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen 7 Pinnacle Ridge 2700X BOX | від 5 361 грн. | 31 пропозиція | ||
AMD Ryzen 7 Pinnacle Ridge 2700X OEM | від 8 820 грн. | 2 пропозиції |