Процесор AMD FX 6-Core FX-6300 BOX
Відео 16 | Товар застарів 2 300 грн. Роз'єм (Socket): AMD AM3+; Кількість ядер (cores): 6; Кількість потоків (threads): 6; Частота (ГГц): 3.5; Модель IGP: немає; |
AMD FX 6-Core FX-6300 BOX |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
1 1 1 9 |
Ціна, вартість, продуктивність. добре женеться також при нормах кулера не гріється і стабільно тримає частоту в турбо бусті. При розгоні сильне нагрівання містків та ланцюгів живлення. Вирішується невеликим продуванням корпусу або 40mm вентиляторами. користуюся AMD FX-6300 BOX менше місяця |
Вирішуйте самі!!!!! 6 ядер та 6 потоків за дуже привабливою ціною. Кеш 3-го рівня Бокс кулер. Коли я подивився на температуру праці коли сидів в інтернеті, я хлопці а ху їв
62 градуси. Так ви знущаєтеся серфінг в інтернеті та 62 градуси температура!!!!! Проц ну надто гарячий. Його макс.температура 70 і це не при будь-якому навантаженні. |
Більше ядер за менші гроші
Процесори AMD FX — як хороше вино, з роками стають тільки краще. Середняк FX-6300 має шість ядер (молодші чипи 4300-підсерії чотириядерні, старші 8300-восьмиядерні моделі), але при цьому коштує в півтора рази дешевше, ніж чотирипотоковий Core i3-7100.
Для розпаралелених завдань
Звичайно, продуктивність на одне ядро у архітектури AMD Piledriver, яка дебютувала в далекому 2011 році нижче, ніж у новенькій Intel Kaby Lake. Зате додаткові два ядра дуже сильно допомагають добре розпаралелених іграх на кшталт Watch Dogs 2, де при чотирьох потоках часто трапляються секундні фризи, що роблять геймплей просто нестерпним.
Настирливе дзижчання
Покартати FX-6300 можна їм за гучний кулер, що поставляється в комплекті (до нових процесора AMD Ryzen прикладають вже куди більш якісні кулери). Крім того, у FX-6300 немає вбудованого графічного прискорювача (не у всіх материнок AM3+ є чипсет з інтегрованою графікою). Але все це можна пробачити, оскільки AMD FX-6300 донині є одним з найкращих варіантів по співвідношенню ціни і кількості ядер.
Модификації AMD FX 6-Core
Ціни на AMD FX 6-Core |
---|---|---|---|---|
AMD FX 6-Core FX-6100 OEM | від 899 грн. | 2 пропозиції | ||
AMD FX 6-Core FX-6120 | від 1 804 грн. | 1 пропозиція | ||
AMD FX 6-Core FX-6200 | від 2 065 грн. | 1 пропозиція | ||
AMD FX 6-Core FX-6300 OEM | від 1 891 грн. | 1 пропозиція | ||
AMD FX 6-Core FX-6350 OEM | від 1 580 грн. | 2 пропозиції |
я не маю наміру витрачати багато грошей на ПК як ті, що купують інтел і постійно оновлюють. Я працюю і іноді граю і мені цього вистачає, ті ютубери обсирають той FX хоча камінь придатний, звичайно не без косяків з боку AMD, але їх виправити можна розгоном знову ж таки.