SSD Apacer AS2280P4 AP1TBAS2280P4-1 1 ТБ
Відео 10 |
Apacer AP1TBAS2280P4-1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer AS2280P4 AP1TBAS2280P4-1 1 ТБ
Усі ціни 32 →Накопитель SSD M.2 2280 1TB Apacer (AP1TBAS2280P4-1) | 2 999 грн. |
SSD накопичувач Apacer AS2280P4 1TB (AP1TBAS2280P4-1) | 2 339 грн. |
Накопичувач SSD 1TB Apacer AS2280P4 M.2 2280 PCIe 3.0 x4 3D TLC (AP1TBAS22 | 2 289 грн. |
SSD диск Apacer M.2 1TB PCIe 3.0 P4 (AP1TBAS2280P4-1) AP1TBAS2280P4-1 | 2 269 грн. |
Apacer AS2280P4 1 Tb (AP1TBAS2280P4-1) | 2 352 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Apacer AS2280P4 AP1TBAS2280P4-1
Ціни на Apacer AS2280P4 AP1TBAS2280P4-1 |
---|---|---|---|---|
Apacer AS2280P4 AP240GAS2280P4-1 240 ГБ | від 916 грн. | 24 пропозиції | ||
Apacer AS2280P4 AP256GAS2280P4-1 256 ГБ | від 853 грн. | 24 пропозиції | ||
Apacer AS2280P4 AP480GAS2280P4-1 480 ГБ | від 1 329 грн. | 32 пропозиції | ||
Apacer AS2280P4 AP512GAS2280P4-1 512 ГБ | від 1 454 грн. | 38 пропозицій | ||
Apacer AS2280P4 AP1TBAS2280P4-1 1 ТБ | від 2 235 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →