ДБЖ APC Smart-UPS 1500VA SMT1500RMI2UC 1500 ВА
Фото 10 |
APC Smart-UPS 1500VA SMT1500RMI2UC 1500 ВА |
|
SmartConnect Port.
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити APC Smart-UPS 1500VA SMT1500RMI2UC 1500 ВА
Усі ціни 24 →APC SMT1500RMI2UC | 57 408 грн. |
ДБЖ APC smart-ups 1500va/1000w (SMT1500RMI2UC) SMT1500RMI2UC | 57 299 грн. |
ДБЖ APC Smart-UPS 1500VA/1000W (SMT1500RMI2UC) | 57 299 грн. |
ИБП apc Smart-UPS 1500va/1000w, rm 2u, lcd, usb, SmartConnect, 4xC13 smt15 | 58 379 грн. |
ДБЖ APC Smart-UPS 1500VA/1000W (SMT1500RMI2UC) | 57 299 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації APC Smart-UPS 1500VA SMT1500RMI2UC
Ціни на APC Smart-UPS 1500VA SMT1500RMI2UC |
---|---|---|---|---|
APC Smart-UPS 750VA SMT750RMI2UC 750 ВА | від 30 180 грн. | 14 пропозицій | ||
APC Smart-UPS 1000VA SMT1000RMI2UC 1000 ВА | від 40 930 грн. | 20 пропозицій | ||
APC Smart-UPS 1500VA SMT1500RMI2UC 1500 ВА | від 51 320 грн. | 24 пропозиції | ||
APC Smart-UPS 2200VA SMT2200RMI2UC 2200 ВА | від 83 200 грн. | 22 пропозиції | ||
APC Smart-UPS 3kVA/2.7kW SMT3000RMI2UC 3000 ВА | від 116 560 грн. | 19 пропозицій |