ДБЖ APC Easy-UPS BV 500VA BV500I 500 ВА
Фото 4 |
APC Easy-UPS BV 500VA BV500I 500 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити APC Easy-UPS BV 500VA BV500I 500 ВА
Лінійно-інтерактивне ДБЖ APC EASY UPS BV 500VA, AVR, IEC Outlet, 230V (BV5 | 3 368 грн. |
Линейно-интерактивный ИБП APC EASY UPS BV 500VA, AVR, IEC Outlet, 230V (BV | 3 364 грн. |
Лінійно-інтерактивне ДБЖ APC EASY UPS BV 500VA, AVR, IEC Outlet, 230V (BV5 | 3 358 грн. |
Модификації APC Easy-UPS BV 500VA BV500I
Ціни на APC Easy-UPS BV 500VA BV500I |
---|---|---|---|---|
APC Easy-UPS BV 500VA BV500I 500 ВА | від 3 358 грн. | 3 пропозиції | ||
APC Easy-UPS BV 650VA BV650I 650 ВА | від 3 514 грн. | 4 пропозиції | ||
APC Easy-UPS BV 800VA BV800I 800 ВА | від 4 000 грн. | 4 пропозиції | ||
APC Easy-UPS BV 1000VA BV1000I 1000 ВА | від 4 993 грн. | 34 пропозиції |