ДБЖ APC Easy-UPS BV 1000VA BV1000I 1000 ВА
Фото 4 |
APC Easy-UPS BV 1000VA BV1000I 1000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити APC Easy-UPS BV 1000VA BV1000I 1000 ВА
Усі ціни 33 →APC APC BV1000I | 5 404 грн. |
Джерело безперебійного живлення APC Back-UPS BV 1000VA, IEC (BV1000I) | 5 381 грн. |
Apc BV1000I | 5 233 грн. |
APC BV1000I | 5 408 грн. |
Apc BV1000I | 5 183 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації APC Easy-UPS BV 1000VA BV1000I
Ціни на APC Easy-UPS BV 1000VA BV1000I |
---|---|---|---|---|
APC Easy-UPS BV 500VA BV500I 500 ВА | від 3 358 грн. | 3 пропозиції | ||
APC Easy-UPS BV 650VA BV650I 650 ВА | від 3 514 грн. | 4 пропозиції | ||
APC Easy-UPS BV 800VA BV800I 800 ВА | від 4 000 грн. | 4 пропозиції | ||
APC Easy-UPS BV 1000VA BV1000I 1000 ВА | від 4 993 грн. | 34 пропозиції |