ДБЖ APC Smart-UPS SRT 1000VA SRT1000RMXLI 1000 ВА
Фото 3 |
APC Smart-UPS SRT 1000VA SRT1000RMXLI 1000 ВА Smart-UPS On-Line (для підприємств)синусоїдахолодний стартпідкл. зовнішнього акумуляторабайпасімпульсний захистсерверний 1000 ВА1500 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити APC Smart-UPS SRT 1000VA SRT1000RMXLI 1000 ВА
Усі ціни 31 →APC APC Smart-UPS SRT1000RMXLI | 68 923 грн. |
Джерело безперебійного живлення APC Smart-UPS SRT 1000VA RM 230V APC (SRT1 | 64 531 грн. |
ДБЖ APC Smart-UPS SRT 1000VA RM (SRT1000RMXLI) | 71 589 грн. |
ДБЖ APC Smart-UPS SRT 1000VA RM (SRT1000RMXLI) SRT1000RMXLI | 63 231 грн. |
APC SRT1000RMXLI | 63 024 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації APC Smart-UPS SRT 1000VA SRT1000RMXLI
Ціни на APC Smart-UPS SRT 1000VA SRT1000RMXLI |
---|---|---|---|---|
APC Smart-UPS SRT 1000VA SRT1000RMXLI 1000 ВА | від 54 720 грн. | 31 пропозиція | ||
APC Smart-UPS SRT 1500VA SRT1500RMXLI 1500 ВА | від 82 040 грн. | 8 пропозицій |