Сковорідка для млинців Maestro MR1206-20 20 см
Фото 5 |
Maestro MR1206-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR1206-20 20 см
Усі ціни 15 →Maestro 1206-20-MR | 224 грн. |
Сковорідка Maestro MR-1206-20 | 228 грн. |
Сковорода для млинців Maestro MR-1206-20 чорна 20см | 319 грн. |
Сковорода млинна 20 см Maestro MR1206-20 | 348 грн. |
Сковорода для млинців Maestro MR-1206-20 (20 см) | 278 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Maestro MR1206-20
Ціни на Maestro MR1206-20 |
---|---|---|---|---|
Maestro MR1206-20 20 см | від 224 грн. | 15 пропозицій | ||
Maestro MR1206-22 22 см | від 275 грн. | 1 пропозиція | ||
Maestro MR1206-24 24 см | від 348 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →