Вантажна шина Aplus S201 11 R22.5 148M
Відео 2 |
Виберіть розмір вантажної шини
Aplus S201 11 R22.5 148M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aplus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aplus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aplus S201 11 R22.5 148M
Усі ціни 18 →Aplus S201 (рульова вісь) 11.00 R22.5 148/145M | 9 038 грн. |
Aplus S201 (рулевая) 11 R22.5 148M | 8 329 грн. |
Aplus S201 (рулевая) 11 R22.5 148/145M 16PR | 8 560 грн. |
Aplus S201 11/80 R22.5 148/145M | 8 177 грн. |
Вантажна шина APLUS S201 (рульова) 11.00R22.5 148/145M | 8 166 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди