Кухонний ніж Tramontina Profissional Master 24620/080
Tramontina Profissional Master 24620/080 білий чорний |
|
Поліпропіленове руків'я з вбудованим антибактеріальним захистом (не дає змогу розвиватися грибку і бактеріям).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Profissional Master 24620/080
Усі ціни 14 →Кухонный нож Tramontina Professional Master для мяса 254 мм White (24620/0 | 1 108 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Professional Master для мяса 254 мм White (24620/0 | 1 164 грн. |
Tramontina PROFISSIONAL MASTER (24620/080) 24620/080 | 1 164 грн. |
Tramontina Кухонний ніж Tramontina Professional Master для мяса 254 мм Whi | 1 164 грн. |
TRAMONTINA 24620/080 | 1 199 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Tramontina Profissional Master 24620/080
Ціни на Tramontina Profissional Master 24620/080 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Profissional Master 24620/080 | від 994 грн. | 19 пропозицій | ||
Tramontina Profissional Master 24620/100 | від 775 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →