Кухонний ніж Arcos Universal 280404
Arcos Universal 280404 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Universal 280404
Усі ціни 6 →Кухонний ніж Arcos Universal шеф 155 мм (280404) | 854 грн. |
Ніж кухарський Arcos Universal 15,5 см (280404) | 1 003 грн. |
Ніж кухарський чорний L 155 мм серія Universal Arcos FD-280404 | 1 024 грн. |
Ніж кухарський Arcos Universal з лезом із нержавіючої сталі 15.5см (280404 | 1 017 грн. |
Ніж кухарський Універсальний 155 мм Arcos (280404) | 766 грн. |
Arcos ніж кухарський Універсальний довжина 15,5 см (280404) | 815 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →