Каструля Ardesto Gemini AR3630G
Фото 4 |
Ardesto Gemini AR3630G |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto Gemini AR3630G
Усі ціни 29 →Каструля Ardesto Gemini, зі скляною кришкою, нержавіюча сталь, 3 л (AR3630 | 878 грн. |
Каструля Ardesto Gemini 3 л (AR3630G) | 855 грн. |
Кастрюля Ardesto Gemini 3 л (AR3630G) | 855 грн. |
ARDESTO Gemini 3 л сталь (AR3630G) | 899 грн. |
ARDESTO Gemini 3 л сталь (AR3630G) | 899 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Ardesto Gemini AR3630G
Ціни на Ardesto Gemini AR3630G |
---|---|---|---|---|
Ardesto Gemini AR3621G | від 563 грн. | 28 пропозицій | ||
Ardesto Gemini AR3630G | від 784 грн. | 31 пропозиція | ||
Ardesto Gemini AR3639G | від 781 грн. | 34 пропозиції | ||
Ardesto Gemini AR3652G | від 886 грн. | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →