Велосипед Ardis Maxus MTB 26 frame 19 (0138)
Ardis Maxus MTB 26 frame 19 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardis Maxus MTB 26 frame 19
Велосипед ARDIS MAXUS 26"17" біло-червоний (0138S) | 9 919 грн. |
Велосипед Ardis Maxus 26" 19" 2023 Білий (0138/19) | 10 449 грн. |
Велосипед ARDIS MAXUS 26" 19" біло-червоний (0138M) | 9 919 грн. |
Велосипед Ardis Maxus 26" 17" 2023 Білий (0138/17) | 10 449 грн. |
Велосипед Ardis MTB 26 AL MAXUS Біло-червоний (0138) | 10 244 грн. |