Умивальник ArtCeram Hermitage HEL002 680 мм
ArtCeram Hermitage HEL002 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ArtCeram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ArtCeram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ArtCeram Hermitage HEL002 680 мм
Усі ціни 9 →Раковина підвісна ArtCeram Hermitage біла HEL002 01; 00 | 7 397 грн. |
Раковина керамічна 68 см Artceram Hermitage, black glossy (HEL002 03; 00) | 10 766 грн. |
Art Ceram 68x55 Hermitage HEL002 | 13 202 грн. |
Керамічна раковина 68 см Artceram Hermitage, white glossy (HEL002 01; 00) | 12 428 грн. |
Раковина подвесная ArtCeram Hermitage белая HEL002 01; 00 | 15 540 грн. |
ще 4 пропозиції
Додаткові функції і можливості умивальника ArtCeram Hermitage HEL002:
- П'єдестал може продаватися окремо
Модификації ArtCeram Hermitage HEL002
Ціни на ArtCeram Hermitage HEL002 |
---|---|---|---|---|
ArtCeram Hermitage HEL002 680 мм | від 7 397 грн. | 9 пропозицій | ||
ArtCeram Hermitage HEL005 930 мм | від 9 652 грн. | 10 пропозицій | ||
ArtCeram Hermitage HEL004 1120 мм | від 9 900 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →