Умивальник ArtCeram Cognac COL003 550 мм
Фото 10 |
ArtCeram Cognac COL003 550 мм680 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ArtCeram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ArtCeram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ArtCeram Cognac COL003 550 мм
Усі ціни 21 →Раковина накладна 55х35 см ArtCeram Cognac жовтий коричневий COL003 18; 00 | 15 814 грн. |
Раковина керамічна 55 см Artceram Cognac, red coral (COL003 14; 00) | 11 632 грн. |
Раковина-чаша ArtCeram Cognac 55 COL003 01; 00 | 11 760 грн. |
Керамічна раковина 55 см Artceram Cognac, blue sapphire (COL003 16; 00) CO | 20 130 грн. |
Умивальник накладний Artceram Cognac 55 х 35см, brown matera (COL003 41; 0 | 15 640 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації ArtCeram Cognac COL003
Ціни на ArtCeram Cognac COL003 |
---|---|---|---|---|
ArtCeram Cognac COL003 550 мм | від 8 900 грн. | 24 пропозиції | ||
ArtCeram Cognac COL005 680 мм | від 7 652 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →