Умивальник ArtCeram Hermitage HEL005 930 мм
ArtCeram Hermitage HEL005 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ArtCeram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ArtCeram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ArtCeram Hermitage HEL005 930 мм
Усі ціни 8 →Раковина підвісна ArtCeram Hermitage біла HEL005 01; 00 | 9 692 грн. |
Раковина керамічна 92 см Artceram Hermitage, white glossy/gold bicolor (HE | 14 107 грн. |
Art Ceram Hermitage HEL005 | 18 983 грн. |
Керамічна раковина 92 см Artceram Hermitage, white glossy (HEL005 01; 00) | 16 261 грн. |
Раковина подвесная ArtCeram Hermitage белая HEL005 01; 00 | 24 780 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості умивальника ArtCeram Hermitage HEL005:
- Можливе встановлення на керамічні ніжки
Модификації ArtCeram Hermitage HEL005
Ціни на ArtCeram Hermitage HEL005 |
---|---|---|---|---|
ArtCeram Hermitage HEL002 680 мм | від 7 397 грн. | 9 пропозицій | ||
ArtCeram Hermitage HEL005 930 мм | від 9 692 грн. | 8 пропозицій | ||
ArtCeram Hermitage HEL004 1120 мм | від 9 900 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →