Умивальник ArtCeram Rombo OSL009 440 мм
Фото 7 |
ArtCeram Rombo OSL009 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ArtCeram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ArtCeram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ArtCeram Rombo OSL009 440 мм
Усі ціни 9 →Раковина накладна ArtCeram Rombo білий матовий OSL009 05; 00 OSL009 05;00 | 11 988 грн. |
Раковина керамічна 44 см Artceram Rombo, black glossy (OSL009 03; 00) | 12 410 грн. |
Умивальник на стільницю Artceram ROMBO d-44 см, білий (OSL009 01; 00) OSL0 | 10 160 грн. |
Раковина-чаша ArtCeram Rombo OSL009 01; 00 | 11 760 грн. |
Керамічна раковина 44 см Artceram Rombo, white glossy (OSL009 01; 00) OSL0 | 11 981 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →