Умивальник Villeroy & Boch Loop&Friends 4A460001 420 мм
Фото 9 |
Villeroy & Boch Loop&Friends 4A460001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Loop&Friends 4A460001 420 мм
Раковина накладна Villeroy & Boch Loop & Friends 42 см 4A460001 | 7 850 грн. |
Умивальник на стільницю Villeroy&Boch Loop&Friends, альпійський білий (4A4 | 18 450 грн. |
Умивальник на стільницю Villeroy & Boch Loop & Friends 420 мм White Alpin | 18 873 грн. |
Умивальник накладний VILLEROY&BOCH Loop&Friend 420x420 мм (4A460001) | 8 185 грн. |
Умивальник накладний Villeroy & Boch Loop & Friends 420 мм White Alpin 4A4 | 8 059 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →