Умивальник Flaminia Twin 5050/42C 420 мм
Фото 11 |
Flaminia Twin 5050/42C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flaminia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flaminia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flaminia Twin 5050/42C 420 мм
Усі ціни 32 →Керамічна раковина 42 см Flaminia Twin Set nuvola 5050/42C | 10 411 грн. |
Керамічна раковина 42 см Flaminia Twin Set white 5050/42C | 9 240 грн. |
Раковина керамічна 42 см Flaminia Twin Set 42, antracite (5050/42C) | 11 808 грн. |
Раковина на стільницю Flaminia Twin (5050/42C) 5050/42C | 10 429 грн. |
Керамічна раковина 42 см Flaminia Twin Set milky white 5050/42C | 10 411 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →