Умивальник ArtCeram Scalino SCL003 600 мм
Фото 14 |
ArtCeram Scalino SCL003 600 мм750 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ArtCeram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ArtCeram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ArtCeram Scalino SCL003 600 мм
Усі ціни 20 →Раковина на стільницю ArtCeram Scalino 60 коричневий SCL003 25; 00 SCL003 | 16 579 грн. |
Раковина керамічна 60 см Artceram Scalino, black glossy (SCL003 03; 00) | 11 618 грн. |
Керамічна раковина 60 см Artceram Scalino, blue sapphire (SCL003 16; 00) S | 19 684 грн. |
Раковина для установки на столешницу ArtCeram Scalino 60 SCL003 01; 00 | 10 920 грн. |
Раковина на стільницю ArtCeram Scalino 60 синій SCL003 16; 00 SCL003 16;00 | 13 500 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації ArtCeram Scalino SCL003
Ціни на ArtCeram Scalino SCL003 |
---|---|---|---|---|
ArtCeram Scalino SCL003 600 мм | від 6 887 грн. | 21 пропозиція | ||
ArtCeram Scalino SCL004 750 мм | від 8 162 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →