Персональний комп'ютер Dell OptiPlex 7010 MT 210-BFWOi5512WP
Фото 4 | від 33 306 до 48 754 грн. Порівняти ціни 9 →Проц:Core i5, 13500, 1.8 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:UHD Graphics 770 Накопичувач:512 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації Dell OptiPlex 7010 MT 8
Характеристики
Dell OptiPlex 7010 MT 210-BFWOi5512WP |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dell OptiPlex 7010 MT 210-BFWOi5512WP
Сортувати
Комп'ютер Dell Optiplex 7010 MT / i5-13500 (210-BFWOi5512WP) | 33 332 грн. |
Компьютер Dell Optiplex 7010 MT/i5-13500 (210-BFWOi5512WP) 210-BFWOi5512WP | 33 432 грн. |
Комп'ютер Dell Optiplex 7010 MT / i5-13500 (210-BFWOi5512WP) 210-BFWOi5512 | 33 432 грн. |
Dell Optiplex 7010 MT / i5-13500 (210-BFWOi5512WP) 210-bfwoi5512wp | 34 849 грн. |
Dell Комп'ютер Dell Optiplex 7010 MT / i5-13500 (210-BFWOi5512WP) 210-BFWO | 33 432 грн. |
Dell Optiplex 7010 MT 210-BFWOi5512WP — Десктоп Intel Core i5-13500 14х2.5 | 33 306 грн. |
Комп'ютер Dell Optiplex 7010 MT / i5-13500 (210-BFWOi5512WP) | 33 432 грн. |
Комп'ютер Dell Optiplex 7010 MT/i5-13500 (210-BFWOi5512WP) | 37 359 грн. |
Комп'ютер Dell Optiplex 7010 MT / i5-13500 (210-BFWOi5512WP) | 48 754 грн. |
Закрити
Рекомендуємо