Неттоп Artline Business B39 B39v10Win
Фото 6 | від 19 793 до 22 614 грн. Порівняти ціни 13 →Проц:Core i5, 10400, 2.9 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:UHD Graphics 630 Накопичувач:240 ГБ ОС:Windows 10 Pro |
Модифікації Artline Business B39 5
Характеристики
Artline Business B39 B39v10Win |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Business B39 B39v10Win
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Business B39v10Win | 20 265 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Business B39 (B39v10Win) | 20 364 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Business B39 (B39v10Win) | 20 174 грн. |
Персональный компьютер ARTLINE Business B39 (B39v10Win) B39v10Win | 20 265 грн. |
Artline ARTLINE Business B39 (B39v10Win) B39v10Win | 20 265 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Рекомендуємо