Неттоп HP Pro Mini 260 G9 6D302EA
Фото 3 | від 16 589 до 20 737 грн. Порівняти ціни 7 →Проц:Core i3, 1215U, 0.9 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:Iris Xe Graphics Накопичувач:256 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації HP Pro Mini 260 G9 6
Характеристики
HP Pro Mini 260 G9 6D302EA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити HP Pro Mini 260 G9 6D302EA
Сортувати
Неттоп HP Pro Mini 260 G9 (6D302EA) | 16 589 грн. |
Компьютер hp Pro Mini 260 g9 / i3-1215U (6d302ea) | 17 839 грн. |
Неттоп HP Pro Mini 260 G9 i3-1215U/8GB/SSD256GB/K&M/Stand/WiFi/DOS (6D302E | 19 101 грн. |
Неттоп HP Pro Mini 260 G9 (6D302EA) | 19 201 грн. |
Неттоп HP Pro Mini 260 G9 (6D302EA) [101757] | 20 737 грн. |
Неттоп HP Pro Mini 260 G9 (6D302EA) | 19 999 грн. |
HP Pro Mini 260 G9 (6D302EA) | 18 890 грн. |
Закрити
Рекомендуємо