Неттоп Dell OptiPlex 7010 MFF 210-BFXPi38UBU
Відео 2Фото 4 | від 20 825 до 31 382 грн. Порівняти ціни 8 → |
Модифікації Dell OptiPlex 7010 MFF 4
Характеристики
Dell OptiPlex 7010 MFF 210-BFXPi38UBU |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dell OptiPlex 7010 MFF 210-BFXPi38UBU
Сортувати
Комп'ютер Dell Optiplex 7010 MFF / i3-13100T (210-BFXPi38UBU) | 21 365 грн. |
Компьютер Dell Optiplex 7010 MFF/i3-13100T (210-BFXPi38UBU) 210-BFXPi38UBU | 20 825 грн. |
Комп'ютер Dell Optiplex 7010 MFF / i3-13100T (210-BFXPi38UBU) 210-BFXPi38U | 21 465 грн. |
Dell Optiplex 7010 MFF / i3-13100T (210-BFXPi38UBU) 210-bfxpi38ubu | 22 274 грн. |
Dell Комп'ютер Dell Optiplex 7010 MFF / i3-13100T (210-BFXPi38UBU) 210-BFX | 21 465 грн. |
Dell Optiplex 7010 MFF 210-BFXPi38UBU — Неттоп Intel Core i3-13100T 4х2.5 | 21 384 грн. |
Комп'ютер Dell Optiplex 7010 MFF/i3-13100T (210-BFXPi38UBU) | 23 878 грн. |
Комп'ютер Dell Optiplex 7010 MFF / i3-13100T (210-BFXPi38UBU) | 31 382 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо