Персональний комп'ютер Artline Business B57 B57v37Win
Фото 14 | від 31 795 до 34 151 грн. Порівняти ціни 10 →Проц:Core i5, 13400, 2.5 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:HD Graphics Накопичувач:480 ГБ |
Модифікації Artline Business B57 32
Характеристики
Artline Business B57 B57v37Win |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Business B57 B57v37Win
Колір:
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Business B57 Windows 11 Pro (B57v37Win) B57v37Win | 31 947 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Business B57 Windows 11 Pro (B57v37Win) | 31 947 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Business B57 Windows 11 Pro (B57v37Win | 32 095 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Business B57 Windows 11 Pro (B57v37Win | 31 795 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Business B57 Windows 11 Pro (B57v37Win) B57v37Win | 31 947 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Рекомендуємо