Персональний комп'ютер Dell OptiPlex 7010 SFF N015O7010SFFUAUBU
Відео 14Фото 4 | від 30 705 до 45 988 грн. Порівняти ціни 13 → |
Модифікації Dell OptiPlex 7010 SFF 5
Характеристики
Dell OptiPlex 7010 SFF N015O7010SFFUAUBU |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dell OptiPlex 7010 SFF N015O7010SFFUAUBU
Сортувати
Компьютер Dell Optiplex 7010 sff / i5-13500 (n015o7010sffuaubu) | 32 374 грн. |
Компьютер Dell Optiplex 7010 SFF / i5-13500 (N015O7010SFFUAUBU) | 31 398 грн. |
Компьютер Dell Optiplex 7010 SFF/i5-13500 (N015O7010SFFUAUBU) N015O7010SFF | 30 705 грн. |
Комп'ютер Dell Optiplex 7010 SFF / i5-13500 (N015O7010SFFUAUBU) N015O7010S | 31 498 грн. |
Dell Optiplex 7010 SFF i5-13500 (N015O7010SFFUAUBU) n015o7010sffuaubu | 31 498 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо