Персональний комп'ютер Artline WorkStation W95 W95v20
Фото 11 | від 64 268 до 65 190 грн. Порівняти ціни 12 →Проц:Ryzen 9, 5900X, 3.7 ГГц ОЗП:32 ГБ Відео:Quadro P2000, 5 ГБ Накопичувач:2000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline WorkStation W95 12
Характеристики
Artline WorkStation W95 W95v20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline WorkStation W95 W95v20
Сортувати
Робоча станція ARTLINE WorkStation W95v20 | 65 190 грн. |
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W95 (W95v20) | 65 190 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline WorkStation W95 (W95v20) | 64 268 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline WorkStation W95 (W95v20) | 64 880 грн. |
Графическая станция ARTLINE WorkStation W95 (W95v20) W95v20 | 65 190 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Рекомендуємо