Персональний комп'ютер Artline WorkStation W95 W95v21
Фото 11 | від 68 171 до 69 150 грн. Порівняти ціни 12 →Проц:Ryzen 9, 5900X, 3.7 ГГц ОЗП:64 ГБ Відео:Quadro P2200, 5 ГБ Накопичувач:2000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline WorkStation W95 12
Характеристики
Artline WorkStation W95 W95v21 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline WorkStation W95 W95v21
Сортувати
Робоча станція ARTLINE WorkStation W95v21 | 69 150 грн. |
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W95 (W95v21) | 69 150 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline WorkStation W95 (W95v21) | 68 171 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline WorkStation W95 (W95v21) | 68 992 грн. |
Графическая станция ARTLINE WorkStation W95 (W95v21) W95v21 | 69 150 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Рекомендуємо