Персональний комп'ютер Artline WorkStation W95 W95v20Win
Фото 11 | від 69 642 до 72 009 грн. Порівняти ціни 12 →Проц:Ryzen 9, 5900X, 3.7 ГГц ОЗП:32 ГБ Відео:Quadro P2000, 5 ГБ Накопичувач:2000 ГБ ОС:Windows 10 Pro |
Модифікації Artline WorkStation W95 12
Характеристики
Artline WorkStation W95 W95v20Win |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline WorkStation W95 W95v20Win
Сортувати
Робоча станція ARTLINE WorkStation W95v20Win | 72 009 грн. |
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W95 (W95v20Win) | 72 009 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline WorkStation W95 (W95v20Win) | 71 671 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline WorkStation W95 (W95v20Win) | 70 995 грн. |
Графическая станция ARTLINE WorkStation W95 (W95v20Win) W95v20Win | 72 009 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Рекомендуємо