Персональний комп'ютер Artline WorkStation W75 W75v25Win
Фото 31 | від 68 599 до 69 579 грн. Порівняти ціни 11 →Проц:Core i5, 12600F, 2.7 ГГц ОЗП:32 ГБ Відео:Quadro P2200, 5 ГБ Накопичувач:2000 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації Artline WorkStation W75 4
Характеристики
Artline WorkStation W75 W75v25Win |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline WorkStation W75 W75v25Win
Сортувати
Робоча станція ARTLINE WorkStation W75v25Win | 69 579 грн. |
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W75 (W75v25Win) | 69 579 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline WorkStation W75 (W75v25Win) | 68 599 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline WorkStation W75 (W75v25Win) | 69 252 грн. |
Рабочая станция ARTLINE WorkStation W75 (W75v25Win) W75v25Win | 69 579 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Рекомендуємо