Персональний комп'ютер Artline Gaming X34 X34v20Win
Фото 20 | від 26 532 до 26 782 грн. Порівняти ціни 12 →Проц:Core i5, 10400F, 2.9 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:Radeon RX 560, 4 ГБ Накопичувач:480 ГБ ОС:Windows 10 Home |
Модифікації Artline Gaming X34 12
Характеристики
Artline Gaming X34 X34v20Win |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Gaming X34 X34v20Win
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Gaming X34v20Win | 26 655 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Gaming X34 (X34v20Win) | 26 655 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Gaming X34 (X34v20Win) | 26 782 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Gaming X34 (X34v20Win) | 26 532 грн. |
Десктоп ARTLINE Gaming X34 (X34v20Win) X34v20Win | 26 655 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Рекомендуємо