Персональний комп'ютер 2E Octal Spero 2E-7876
Фото 7 | від 27 851 до 31 199 грн. Порівняти ціни 8 →Проц:Core i3, 10100F, 3.6 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce GTX 1050 Ti, 4 ГБ Накопичувач:480 ГБ ОС:Windows 10 Home |
Модифікації 2E Octal Spero 167
Характеристики
2E Octal Spero 2E-7876 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Octal Spero 2E-7876
Сортувати
Персональный компьютер (ПК) 2E Octal (2E-7876) | 27 851 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Octal (2E-7876) | 27 851 грн. |
Компьютер 2E Octal Intel i3-10100F, 16Gb, F480GB, NVD1050TI-4, H510, G2052 | 28 419 грн. |
Системний блок 2E Octal (2E-7876) 2E-7876 | 28 209 грн. |
ПК 2E Octal Intel i3-10100F/H510/16/480F/NVD1050TI-4/Win10H/G2052/ 2E-7876 | 28 419 грн. |
2E Octal (2E-7876) 2E-7876 | 27 905 грн. |
2E 2E-7876 | 31 199 грн. |
Комп'ютер персональний 2E Octal Intel i3-10100F/H510/16/480F/NVD1050TI-4/W | 29 872 грн. |
Закрити
Рекомендуємо