Литий диск ATS Evolution 8x19/5x108 ET52 DIA63,4
Відео 1Фото 11 | від 9 828 до 12 466 грн. Порівняти ціни 15 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):52 мм |
Модифікації ATS Evolution 57
Характеристики
ATS Evolution 8x19/5x108 ET52 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ATS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ATS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити ATS Evolution 8x19/5x108 ET52 DIA63,4
Сортувати
ATS Evolution R19 W8 PCD5x108 ET52 DIA63.4 polar silver | 10 640 грн. |
ATS EVOLUTION Polar-Silber (R19 W8.0 PCD5x108 ET52 DIA63.4) | 11 099 грн. |
ATS Evolution (8J x 19 5x108 ET52 DIA63.4) Grey На замовлення з Європи. | 11 088 грн. |
ATS Evolution Polar Silver R19 W8.0 PCD5x108 ET52 DIA63.4 | 12 006 грн. |
Ats Evolution R19 W8 PCD5x108 ET52 DIA63.4 Grey EVO80952FO17-6 | 10 992 грн. |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі