Литий диск ATS StreetRallye 7,5x18/5x100 ET35 DIA63,3
Відео 2Фото 50 | від 8 387 до 11 393 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):63.3 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації ATS StreetRallye 76
Характеристики
ATS StreetRallye 7,5x18/5x100 ET35 DIA63,3 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ATS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ATS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити ATS StreetRallye 7,5x18/5x100 ET35 DIA63,3
Сортувати
Ats Streetrallye R18 W7.5 PCD5x100 ET35 DIA63.3 Rallye White SY758.35.B3 | 9 706 грн. |
ATS StreetRallye RW R18 W7.5 PCD5x100 ET35 DIA63.3 | 9 728 грн. |
Ats Streetrallye R18 W7.5 PCD5x100 ET35 DIA63.3 Rallye White | 10 044 грн. |
Ats Streetrallye R18 W7.5 PCD5x100 ET35 DIA63.3 Racing Black SY75835B34-5 | 11 010 грн. |
ATS StreetRallye Matt Black R18 W7.5 PCD5x100 ET35 DIA63.3 | 9 590 грн. |
ATS StreetRallye Grey Painted R18 W7.5 PCD5x100 ET35 DIA63.3 | 10 783 грн. |
Ats Streetrallye R18 W7.5 PCD5x100 ET35 DIA63.3 Racing Black | 11 393 грн. |
Диски ATS StreetRallye 7,5x18 5x100 ET35 DIA63,3 (1001247581) | 9 379 грн. |
Диски ATS StreetRallye 7,5x18 5x100 ET35 DIA63,3 (racing black) (100127307 | 8 387 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі