Литий диск Ronal R56 8x18/5x100 ET35 DIA68,1
Фото 3 | від 8 522 до 10 503 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):68.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Ronal R56 139
Характеристики
Ronal R56 8x18/5x100 ET35 DIA68,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ronal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ronal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Ronal R56 8x18/5x100 ET35 DIA68,1
Сортувати
Ronal R56 R18 W8 PCD5x100 ET35 DIA68.1 Matt Black | 9 417 грн. |
Ronal R56 (8J x 18 5x100 ET35 DIA68.1) MB На замовлення з Європи. | 9 812 грн. |
Ronal R56 R18 W8 PCD5x100 ET35 DIA68.1 Matt Black Polished 56R8805.03X/332 | 9 957 грн. |
Ronal R56 (8J x 18 5x100 ET35 DIA68.1 Mattschwarz) | 10 503 грн. |
Ronal R56 R18 W8 PCD5x100 ET35 DIA68.1 crystal silver | 9 417 грн. |
Ronal R56 (8J x 18 5x100 ET35 DIA68.1) Mattschwarz На замовлення з Європи. | 10 099 грн. |
Ronal R56 R18 W8 PCD5x100 ET35 DIA68.1 Matt Black 56R8805.03X/330 | 8 522 грн. |
Ronal R56 R18 W8 PCD5x100 ET35 DIA68.1 Matt Black | 8 819 грн. |
Ronal R56 R18 W8 PCD5x100 ET35 DIA68.1 Matt Black Polished | 10 303 грн. |
Закрити
Схожі