Литий диск ATS Temperament 9x19/5x112 ET60 DIA66,6
Відео 1Фото 3 | від 12 370 до 17 669 грн. Порівняти ціни 17 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):60 мм |
Модифікації ATS Temperament 10
Характеристики
ATS Temperament 9x19/5x112 ET60 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ATS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ATS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити ATS Temperament 9x19/5x112 ET60 DIA66,6
Сортувати
Литые диски ATS Temperament R19 W9 PCD5x112 ET60 DIA66.6 (blizzard-grey li | 13 743 грн. |
ATS Temperament R19 W9 PCD5x112 ET60 DIA66.6 blizzard-grey lip polished | 13 959 грн. |
Диски ATS Temperament 9x19 5x112 ET60 DIA66,6 (blizzard-grey lip polished) | 13 742 грн. |
ATS Temperament (R19 W9.0 PCD5x112 ET60 DIA66.6) BGLP | 13 829 грн. |
ATS Temperament 9x19 5x112 ET60 DIA66.6 P | 12 370 грн. |
ще пропозиції 12 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі