Фарбопульт Auarita H-923-1.4
Auarita H-923-1.4 |
|
Можлива комплектація з пластиковим або алюмінієвим бачком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Auarita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Auarita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Auarita H-923-1.4
Усі ціни 6 →Краскопульт пневматический Auarita (H-923-1.4) | 2 895 грн. |
Фарбопульт пневматичний AUARITA HVLP 600мл d1,4мм (H-923-1.4) | 2 895 грн. |
Пневмокраскопульт HVLP 1,4мм, верх. п/б AUARITA H-923-1.4 | 2 837 грн. |
Краскопульт пневматичний тип HVLP верх.пласт.бачок 600мл, форсунка-1,4 мм | 2 895 грн. |
Краскопульт пневматичний тип HVLP верх.пласт.бачок 600мл, форсунка-1,4мм A | 2 895 грн. |
Пневмокраскопульт HVLP 1,4 мм, верх. п/б AUARITA H-923-1.4 | 2 895 грн. |
Модификації Auarita H-923-1.4
Ціни на Auarita H-923-1.4 |
---|---|---|---|---|
Auarita H-923-1.0 | від 425 грн. | 2 пропозиції | ||
Auarita H-923-1.3 | від 2 750 грн. | 7 пропозицій | ||
Auarita H-923-1.4 | від 2 837 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →