Литий диск AUTEC Astana 8x18/5x112 ET25 DIA66,6
Відео 1Фото 3 | від 8 669 до 10 805 грн. Порівняти ціни 18 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):25 мм |
Модифікації AUTEC Astana 74
Характеристики
AUTEC Astana 8x18/5x112 ET25 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC Astana 8x18/5x112 ET25 DIA66,6
Сортувати
Литые диски Autec Astana R18 W8 PCD5x112 ET25 DIA66.6 (titan silver polish | 8 671 грн. |
AUTEC Astana R18 W8 PCD5x112 ET25 DIA66.6 titan silver polished | 8 835 грн. |
Диски Autec Astana 8x18 5x112 ET25 DIA66,6 (titan silver polished) | 8 669 грн. |
Autec ASTANA (AS) Schwarz Poliert (R18 W8.0 PCD5x112 ET25 DIA66.6) | 10 299 грн. |
Autec Astana (8J x 18 5x112 ET25 DIA66.6) BLACK POLISHED На замовлення з Є | 10 389 грн. |
ще пропозиції 13 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі