Литий диск AUTEC ClubRacing 8,5x18/5x120 ET42 DIA72,6
Відео 1Фото 7 | від 11 075 до 14 076 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):42 мм |
Модифікації AUTEC ClubRacing 66
Характеристики
AUTEC ClubRacing 8,5x18/5x120 ET42 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC ClubRacing 8,5x18/5x120 ET42 DIA72,6
Сортувати
Autec Club Racing (8.5J x 18 5x120 ET42 DIA72.6) Black На замовлення з Євр | 13 134 грн. |
Autec Clubracing R18 W8.5 PCD5x120 ET42 DIA72.6 Hyper Silver CR85184251126 | 13 132 грн. |
Autec ClubRacing Hyper Silver R18 W8.5 PCD5x120 ET42 DIA72.6 | 13 892 грн. |
Autec Clubracing R18 W8.5 PCD5x120 ET42 DIA72.6 Hyper Silver | 13 589 грн. |
Autec Club Racing (8.5J x 18 5x120 ET42 DIA72.6) Schwarz Glanzend На замов | 11 251 грн. |
Autec ClubRacing Black R18 W8.5 PCD5x120 ET42 DIA72.6 | 14 076 грн. |
Autec Club Racing (8.5J x 18 5x120 ET42 DIA72.6) Hyper Silver На замовленн | 11 075 грн. |
Диски Autec Club Racing 8,5x18 5x120 ET42 DIA72,6 (black) (1002239489) | 11 362 грн. |
Диски Autec Club Racing 8,5x18 5x120 ET42 DIA72,6 (hyper silver) (10016017 | 11 238 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі