Литий диск AUTEC Quantro 7,5x18/5x118 ET66 DIA71,1
Відео 5Фото 5 | від 9 627 до 15 318 грн. Порівняти ціни 26 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 118 мм ЦО (DIA):71.1 мм Виліт (ET):66 мм |
Модифікації AUTEC Quantro 41
Характеристики
AUTEC Quantro 7,5x18/5x118 ET66 DIA71,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC Quantro 7,5x18/5x118 ET66 DIA71,1
Сортувати
Autec QUANTRO (Q) Brillantsilber (R18 W7.5 PCD5x118 ET66 DIA71.1) | 10 299 грн. |
Autec Quantro (7.5J x 18 5x118 ET66 DIA71.1) Brilliant Silver На замовленн | 11 683 грн. |
Autec Quantro (Q) R18 W7.5 PCD5x118 ET66 DIA71.1 Black Matt Q7518665103622 | 12 648 грн. |
Autec Quantro Black Matt R18 W7.5 PCD5x118 ET66 DIA71.1 | 12 696 грн. |
Autec Quantro (7.5J x 18 5x118 ET66 DIA71.1 BLACK POLISHED) | 13 323 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі