Машинка для стрижки BaByliss PRO FX895E
Фото 3 |
BaByliss PRO FX895E |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BaByliss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BaByliss.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BaByliss PRO FX895E
Машинка для стрижки BaByliss PRO Snap FX FX895E | 7 789 грн. |
Триммер BaByliss PRO FX895E Snap FX | 7 730 грн. |
Машинка для стрижки Babyliss PRO FX895E SNAPFX | 8 093 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →