Сковорідка BALLARINI Salina 75002-823 26 см
Фото 7 | 4 265 грн. Купити! Сковорода Ballarini Salina Granitium 26 см (1005122)Маркетплейс: Rozetka.ua Mr. JoeЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
BALLARINI Salina 75002-823 |
|
Можна користуватися металевими аксесуарами.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BALLARINI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BALLARINI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації BALLARINI Salina 75002-823
Ціни на BALLARINI Salina 75002-823 |
---|---|---|---|---|
BALLARINI Salina 75002-808 20 см | від 3 465 грн. | 1 пропозиція | ||
BALLARINI Salina 75002-820 24 см | від 2 948 грн. | 2 пропозиції | ||
BALLARINI Salina 75002-823 26 см | від 4 265 грн. | 1 пропозиція | ||
BALLARINI Salina 75002-822 28 см | від 2 767 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →