Моторне мастило Bardahl XTA Polar Plus C3-C4 5W-30 1L 1 л (310040)
Bardahl XTA Polar Plus C3-C4 5W-30 1L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bardahl 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bardahl.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bardahl XTA Polar Plus C3-C4 5W-30 1L 1 л
Моторна олива BARDAHL XTА Polarplus 5W30 FE 1л (310040) 310040 | 576 грн. |
BARDAHL Моторна олива BARDAHL XTА Polarplus 5W30 FE 1л (310040) 310040 | 576 грн. |
Масло моторне синтетичне 1л 5W-30 XTA Polar Plus BARDAHL, 310040, / | 1 074 грн. |
Моторна олива Bardahl XTA POLARPLUS C3-C4 5W30 1 л (310040) | 845 грн. |