Надувний човен Bark B-250ND
Bark B-250ND |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bark B-250ND
Усі ціни 10 →Bark B-250ND | 7 244 грн. |
Човен надувний Bark В-250ND | 7 790 грн. |
Лодка надувная Bark B-250ND | 9 420 грн. |
Надувная двухместная лодка BARK B-250ND (насос, рем. комплект, сумка, весл | 7 790 грн. |
Надувний двомісний гребний човен ПВХ Bark B-250ND Барк 250 + сланевий наст | 7 462 грн. |
ще 5 пропозицій
Додаткові функції і можливості надувного човна Bark B-250ND:
- Привальний брус
Модификації Bark B-250ND
Ціни на Bark B-250ND |
---|---|---|---|---|
Bark B-230ND | від 7 008 грн. | 15 пропозицій | ||
Bark B-250ND | від 7 181 грн. | 10 пропозицій | ||
Bark B-260ND | від 7 527 грн. | 13 пропозицій | ||
Bark B-270ND | від 8 391 грн. | 12 пропозицій | ||
Bark B-280ND | від 8 840 грн. | 13 пропозицій | ||
Bark B-300ND | від 9 083 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →