Надувний човен Bark BT-330D
Bark BT-330D |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bark BT-330D
Усі ціни 15 →Bark BT-330D | 12 675 грн. |
Човен моторний надувний Bark BT-330D | 13 630 грн. |
Лодка надувная Bark BT-330D | 15 740 грн. |
Чотиримісний моторний надувний човен Барк (Bark) BT-330D з двома зсувними | 14 009 грн. |
Bark BT-330D | 12 564 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Bark BT-330D
Ціни на Bark BT-330D |
---|---|---|---|---|
Bark BT-270D | від 10 410 грн. | 13 пропозицій | ||
Bark BT-290D | від 11 019 грн. | 16 пропозицій | ||
Bark BT-310D | від 11 238 грн. | 15 пропозицій | ||
Bark BT-330D | від 12 564 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →