Надувний човен Bark BT-310SD
Bark BT-310SD |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bark BT-310SD
Усі ціни 10 →Bark BT-310SD | 15 757 грн. |
Bark BT-310SD | 15 895 грн. |
Лодка надувная Bark BT-310SD | 19 740 грн. |
Тримісний моторний надувний кільовий човен Барк (Bark) BT-310 SD пересувні | 17 569 грн. |
Надувний човен BARK BT-310SD | 19 740 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bark BT-310SD
Ціни на Bark BT-310SD |
---|---|---|---|---|
Bark BT-290SD | від 15 491 грн. | 10 пропозицій | ||
Bark BT-310SD | від 15 757 грн. | 11 пропозицій | ||
Bark BT-330SD | від 17 370 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →