Надувний човен Bark B-280N
Bark B-280N |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bark B-280N
Усі ціни 11 →Bark B-280N трёхместная с навесным транцем | 10 872 грн. |
Човен надувний Bark В-280N | 8 500 грн. |
Лодка надувная Bark B-280N | 9 810 грн. |
Надувная трехместная лодка BARK B-280N (насос, рем. комплект, сумка, весла | 8 500 грн. |
Тримісний гребний надувний човен Bark (Барк) B-280N | 8 731 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Bark B-280N
Ціни на Bark B-280N |
---|---|---|---|---|
Bark B-210N | від 6 248 грн. | 7 пропозицій | ||
Bark B-230N | від 6 697 грн. | 13 пропозицій | ||
Bark B-250N | від 7 204 грн. | 15 пропозицій | ||
Bark B-260N | від 7 204 грн. | 14 пропозицій | ||
Bark B-270N | від 8 057 грн. | 11 пропозицій | ||
Bark B-280N | від 7 838 грн. | 11 пропозицій | ||
Bark B-300N | від 8 772 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →