Надувний човен Bark B-230N
Bark B-230N |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bark B-230N
Усі ціни 13 →Bark B-230N | 6 697 грн. |
Bark B-230N | 6 756 грн. |
Човен надувний Bark В-230N | 7 260 грн. |
Надувная двухместная лодка BARK B-230N (насос, рем. комплект, сумка, весла | 7 260 грн. |
Двомісний гребний надувний човен Bark (Барк) B-230N з транцем | 7 467 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Bark B-230N
Ціни на Bark B-230N |
---|---|---|---|---|
Bark B-210N | від 6 248 грн. | 7 пропозицій | ||
Bark B-230N | від 6 697 грн. | 13 пропозицій | ||
Bark B-250N | від 7 204 грн. | 15 пропозицій | ||
Bark B-260N | від 7 204 грн. | 14 пропозицій | ||
Bark B-270N | від 8 057 грн. | 11 пропозицій | ||
Bark B-280N | від 7 838 грн. | 11 пропозицій | ||
Bark B-300N | від 8 772 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →