Кардридер / USB-хаб BASEUS Metal Gleam Series 9-in-1 Multifunctional Type-C Hub (CAHUB-CU0G)
Фото 8 |
BASEUS Metal Gleam Series 9-in-1 Multifunctional Type-C Hub |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS Metal Gleam Series 9-in-1 Multifunctional Type-C Hub
Усі ціни 13 →USB-хаб Baseus Metal Gleam Series 9-in-1 Multifunctional Type-C HUB Dockin | 1 819 грн. |
HUB Baseus Metal Gleam Multifunctional 9-in-1 Type-C Gray (CAHUB-CU0G) CAH | 1 799 грн. |
Baseus Metal Gleam Series 9-in-1 Multifunctional Type-C HUB Docking Statio | 1 499 грн. |
Baseus Metal Gleam Series 9-in-1 Multifunctional Type-C HUB Docking Statio | 1 826 грн. |
Хаб Baseus Multifunctional Metal Gleam 9- in-1 Type-C (Gray) (CAHUB-CU0G) | 2 699 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →