Зарядний пристрій BASEUS Suction Cup Wireless Charger
Відео 7Фото 17 |
BASEUS Suction Cup Wireless Charger |
|
Липучки для кріплення на задній кришці смартфона
Незнімний кабель живлення
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS Suction Cup Wireless Charger
Усі ціни 9 →Кабель BASEUS CALXP-B01 Gaming Suction Cup Lightning Cable 2M чорний | 195 грн. |
Зар.пр. безпровідний Baseus Suction Cup Wireless Charger WXXpP-02 White | 199 грн. |
Baseus Gaming Suction Cup 2M Lightning Cable Black (CALXP-B01) | 259 грн. |
Мережевий зарядний пристрій Baseus Compact (3USB, 3.4A) 17W White (CCXJ020 | 339 грн. |
USB кабель Baseus Suction Cup Mobile Games, USB тип-A, Lightning, 100 см, | 220 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →